0312 395 10 25
0541 936 83 39

Ankara Prefabrik Konteyner

Emir prefabrik kent yaşamından kaçmak isteyen özellikle yaylacılık faaliyetleri ve doğayı seven kişilerin kullandığı prefabrik evler günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İş hayatında da oldukça yer edinmiş olan konteyner, firmalar ve inşaat şirketleri için ilgi çekicidir. Emir prefabrik ev olarak bu kişilere hizmet vermekteyiz.
Ankara konteyner genellikle inşaat ve şantiye alanlarında konaklama olarak kullanılmaktadır. Ankara Konteyner alımı olarak sanayi şehri olması açısından genellikle bu sektörlere yoğunlaşmış durumdadır. Kişilerin uygun maliyet ve fiyatlardan ötürü son dönemlerde konteyner evlere yöneldiğini söyleyebiliriz. Emir prefabrik ev olarak çalışma alanlarınıza şantiye büyüklüğünde konteyner evler getirebiliriz. Bu yapılar sizi iş hayatınızda bir adım daha öne geçirecektir. Hem çalışanlarınız hem siz bu rahatlığa çok alışacaksınız.
Özellikle yaylacılık faaliyetlerinin çok olduğu bölgelerde neredeyse vazgeçilmez bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Müşteriler kaliteli konteyner evlerde yaz kış demeden istedikleri gibi konaklaya bilir. Dayanıklı yapıları ve sağlam duruşlarıyla hiçbir hava koşulundan etkilenmeyen konteyner evler rahat ve güvenli bir yaşam alanı sağlıyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin yalıtım içermesi nedeniyle de tercih ediliyor. Son derece kullanışlı yapısı ile rahat bir şekilde nakil edilen Konteyner Evler taşıma ve taşınma konusunda kolay bir yol sağlıyor. Konteyner evler 40-50m2 den başlayan boyutları 110m2 kadar ulaşmaktadır. Köy yerleşkeleri, sahil kenarları, ormanlar gibi alanlara rahat bir şekilde kurulup genişliği ile kullanıcıya büyük avantajlar içeren bir üründür.
Konteyner Ev ile gittiğiniz her yer eviniz kadar rahat olsun.

 

Ankara konteyner ve Avantajları

Konteyner Ankara da inşaat sektörü için üretim yaptığımız yaşam konteynerlerimiz sağladığı bir çok avantajı ile şantiye sahasında tercih edilmektedir. Çalışan personele göre projelendirerek birleşimli olarak üretilen pratik, ekonomik ve yüksek kaliteli yeni nesil konteynerimiz şantiye alanlarında büyük avantajlar sağlamaktadır. Ofis ve şantiye konteyneri şantiye alanında hızlı kurulup projeler bitiğinde başka yere taşınabilme özelliğinden dolayı inşaat firmalarının en çok tercih ettiği konteyner sistemidir. İnşaat firmalarının ihtiyacına göre şantiyede, çalışma ofisleri, yemekhane, yatakhane, sosyal tesisler, tuvalet ve duş yapıları, gibi ihtiyaçlarının karşılanması için en çok tercih edilen yapı şantiye konteynerleridir. Özel olarak ürettiğimiz Ankara konteyner yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Kalitesiyle ve teknolojisi ve sağlamlık bakımından sağladığı büyük avantajlarla Emirprefabrik Ankara da en çok tercih edilen firmasıdır.

error: İçerik koruma altındadır !!