0312 395 10 25
0541 936 83 39

Prefabrik Şantiye Binaları

     Teknolojik hızlı üretimi, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla prefabrik şantiye binaları inşaat sektörünün vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Hızlı bir şekilde kurulması, istenilen her şart ve doğa koşuluna uyum sağlayacak şekilde kurulması şantiye hazırlamak isteyenler için birinci tercih durumuna prefabrik şantiyeleri getirdi. Firma olarak hazırladığımız şantiye binaları uzun ömürlü olup aynı zamanda kalitelidir. Sorunsuz bir şekilde yıllar boyunca kullanma fırsatına sahipsiniz.

       Prefabrik Şantiye Binaları hazırlanış çeşitliliği olarak birden çok sınıfa ayrılarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Şantiyelerde prefabrikler ofis, yatakhane, yemekhane, duş, WC ve sosyal tesis olarak kullanılabiliyor. Bize bunlardan hangi tarzda olacağını söylemeniz size hazırlamamız için yeterlidir. İstediğiniz metrekarede, istediğiniz renkte hazırlanıp sizlerin kullanımı için monte edilmekte. Tek katlı ya da çift katlı seçenekleri ile de üretimi yapılmaktadır.

30 metrekarelik bir ofis için hazırlanan prefabrik bina basitçe şu şekilde anlatabiliriz. 2 adet ön yüzde bulunacak ofis odası vardır. 1 antre, 1 adet mutfak ve 1 adet WC ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Prefabrik şantiye binaları insanlara kullanım kolaylığı sağlaması yanın da sağlamlıklarıyla da dikkat çekmektedir. Firma olarak bizi tercih etmeniz ile kaliteli hizmet, hızlı bir şekilde teslim ve monte fırsatları sağlayacaksınız. Şantiye fiyatları metrekare olarak hesaplanmaktadır. Kaç metrekare ve nasıl özellikler istediğinizi firmamıza bildirdiğiniz takdirde size daha hesaplı fiyatlar verilecektir.

Ankara Prefabrik Ev

       Prefabrik Ev

error: İçerik koruma altındadır !!